(044) 285-83-83

(044) 490-27-34

info@umcs.org.ua

Iсторiя

Державне підприємство «Український медичний центр сертифікації» створено у 2001 році, засноване на державній власності та належить до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України.

З моменту створення, основними напрямками роботи підприємства було проведення технічної експертизи медичних виробів під час їх реєстрації/перереєстрації, приймальних технічних та кваліфікаційних випробувань (ДП «УМЦС» було включено до переліку експертних установ відповідно до їх профілю, що залучаються Державною службою України з лікарських засобів для проведення експертиз та випробувань медичних виробів з метою їх державної реєстрації).

У 2010 році ДП «УМЦС» було призначено та уповноважено Держспоживстандартом України на виконання робіт в державній Системі сертифікації УкрСЕПРО.

ДП «УМЦС» був призначений на оцінку відповідності медичних виробів ще попередніх версій Технічних регламентів 2008 року та у 2012 році видав перший в Україні сертифікат відповідності медичного виробу вимогам Технічного регламенту.

Фахівці ДП «УМЦС» приймали участь у робочій групі з розробки поточних версій медичних Технічних регламентів.

З 2005 року ДП “УМЦС” акредитовано Національним агентством з акредитації України як орган оцінки відповідності медичних виробів.

З 2006 року ДП “УМЦС” має власну впроваджену систему управління якістю, що відповідає вимогам ISO 9001.

З 2009 року ДП “УМЦС” акредитовано Національним агентством з акредитації України як орган з сертифікації систем управління якістю.

З 2014 року ДП «УМЦС» є призначеним органом з оцінки відповідності медичних виробів вимогам Технічних регламентів, затверджених у 2013 році (Технічного регламенту щодо медичних виробів; Технічного регламенту щодо активних медичних виробів, які імплантують; Технічного регламенту щодо медичних виробів для діагностики in vitro).

З 2016 року ДП «УМЦС» має власну акредитовану випробувальну лабораторію.

ДП «Український медичний центр сертифікації» має багаторічний досвід бездоганної стабільної роботи. Весь цей час принципами нашої діяльності є кваліфікований підхід, компетентність, об’єктивність та неупередженість.

Please publish modules in offcanvas position.